Roletami fasadowymi możemy sterować za pomocą napędu elektrycznego.

Roletami fasadowymi możemy sterować za pomocą napędu elektrycznego.

Żaluzje fasadowe montowane są wewnątrz albo na zewnątrz okna. Tymi roletami możemy sterować za pomocą elektrycznego napędu, jak również ręcznie. Wielką zaletą rolet fasadowych jest przede wszystkim dobra ochrona przed ostrym słońcem, jaką zapewniają idealnie.

 

Wnętrze domu dzięki tym roletom staje się zaciemnione a oprócz tego wyciszone przed hałasem z zewnątrz, z tego powodu rolety tego typu szczególnie rekomendowane są osobą mających dom w pobliżu ruchliwych ulic. Co więcej rolety fasadowe są świetnym zabezpieczeniem przed włamaniem, bo są tak skonstruowane, ażeby były odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zewnętrzne rolety na pewno pasują do każdego obiektu, zarówno mieszkalnego jak również użytkowego. Fasadowe żaluzje również zapewnią nam ochronę przed słońcem, jednak nie w takim stopniu jak robią to fasadowe rolety. Mocowane są one na zewnątrz, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością a dodatkowo są wykonane z nowoczesnych surowców. Żaluzje mamy możliwość w dowolny sposób regulować by dopasować sobie kąt wpadania światła słonecznego do pomieszczenia. Poniektóre rodzaje żaluzji posiadają napędy elektryczne dzięki którym sterowanie kilkoma żaluzjami jednocześnie jest możliwe.

 

Oba produkty w stu procentach wypełniają swoje zadania. To czy zdecydujemy się na rolety czy żaluzje zależy jedynie od nas samych. Koszt żaluzji jest dużo większy jednak zdaniem kupujących prezentują się bardziej atrakcyjnie niż rolety. Tak czy inaczej oba produkty wizualnie można dopasować do własnych potrzeb tak, żeby razem z pomieszczeniem dobrze się prezentowały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*