Przyjedź do Władka!

Przyjedź do Władka!

Nawet jeżeli w tym sezonie letnim nie będziesz mógł wyjechać do Chorwacji czy Toskanii, wakacje nad morzem bałtyckim także mogą być niczego sobie. Dość duża liczba małych oraz większych wakacyjnych kurortów zachwyci wręcz najmocniej wymagających turystów. Zapraszamy serdecznie Państwa dziś do niesamowicie pięknego miasta mieszczącego się nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Kuszące atrakcje Władysławowa
Jeżeli uwielbiacie wycieczki rowerowe, z całą pewnością skorzystacie z trasy rowerowej Władysławowo-Hel. Nie możecie zapomnieć o wizycie w rezerwacie Słone Łąki a także w Dolinie Chłapowskiej! Lubiący wygrzewać się na plaży w drodze na piaski w Cetniewie na pewno sfotografują się przy słynnej Alei Gwiazd Sportu a także… Koronie Himalajów! Jeżeli zaskoczy was deszczowa pogoda, będziecie mogli zabrać dzieciaczki do słynnego Muzeum Motyli lub na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym obiekcie jest również wieża widokowa, ale jeżeli dzieci będą marudzić, że muszą iść po schodach, da się wjechać windą. W słoneczne dni maluchy prócz przepięknej plaży (która ciągnie się 23 km) z całą pewnością będą chciały okupować Lunapark Sowiński, Ocean Park, Tarzan Park  oraz dodatkowo domek stojący do góry nogami. Obowiązkowo odwiedźcie z swoimi maluchami Port Morski! Być może skusicie się na wyprawę statkiem wycieczkowym o swojskiej nazwie „Kaczątko”? Miłośnicy historii, przybywający do Władysławowa, odnajdą się w Adiutantówce i Hallerówce, a jeżeli pojadą odrobinę dalej, do Sławutowa, będą mogli zwiedzić osadę średniowieczną. W pobliskim Swarzewie istnieje możliwość przejść poprzez Labirynt Kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu zdobyć latarnię morską.

Przyjemny nocleg we Władysławowie
Sporo ciekawych atrakcji jak na jeden dzień? Oczywiście warto tu pozostać na dłużej. Jeżeli chodzi o ofertę noclegi Władysławowo ma bardzo ciekawą propozycję. Przepiękne pensjonaty, apartamenty, domki, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, a ceny atrakcyjne dla każdej osoby. Zlokalizowane w pobliżu plaży albo co prawda dalej, niemniej jednak z możliwością dowozu, posiadające piękne place zabaw dla pociechy, trampoliny, własne kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsze noclegi dają możliwość błogiego odpoczynku po całorocznej pracy (i pandemii koronawirusa). Wielbiciele prostoty odnajdą tu drewniane domki w stylu holenderskim oraz cudowne domki skandynawskie, a nawet 4 pola campingowe. Ekskluzywne pensjonaty o wysokim poziomie skuszą uczestników wyjazdów biznesowych. W końcu noclegi Władysławowo proponuje nie tylko w czasie wakacji, niemniej jednak poprzez cały rok. Zarezerwuj wypoczynek już dziś!

Przyjedź na wakacje do pięknego Władysławowa!
Dzięki bardzo dobrej sieci komunikacyjnej wypoczynek we Władysławowie jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Możecie tu bezproblemowo dojechać z każdego zakątka naszej Ojczyzny. Nawet jeżeli popsuje się Wam samochód, możesz odwieź go do mechanika, a kolejno, korzystając z SKM, prędko znaleźć się w Jastrzębiej Górze czy też na Helu albo wybrać się w eskapadę do Gdyni, Gdańska czy Sopotu. Zresztą samo miasteczko, chociaż jest wielkie, też możesz zobaczyć na nogach. Jeżeli więc myślisz, w jakim miejscu spędzić wczasy, wybierz się do słynnego Władysławowa – zapewniamy Cię, że nie będziesz się nudzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*