Można wybrać sobie rodzaj sterowania żaluzjami.

Można wybrać sobie rodzaj sterowania żaluzjami.

Moda okienna ulega ciągłym zmianom. Za jednym razem modne są pięknie zdobione firanki, raz rolety rzymskie, kiedy indziej furorę robią podwójne zasłony, a innym razem wracają do łask żaluzje. Tak jest i teraz – żaluzje w oknach naszych domów i mieszkań występują coraz częściej, a ponieważ niezwykle popularne jest stosowanie surowców naturalnych, to są żaluzje z drewna.

 

Żaluzje wykonane są z lameli drewnianych albo bambusowych. Możemy wybrać dla siebie żaluzje zrobione z lameli o szer. 25 mm albo lameli o szerokości pięćdziesięciu mm. Montaż tych żaluzji jest niezmiernie łatwy a ponadto mamy możliwość przeprowadzić go na 3 sposoby: we wnęce okiennej, bezinwazyjnie na ramie okna i inwazyjnie do ściany lub sufitu. Przy tym mamy możliwość wybrać rodzaj sterowania tymi żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie za pomocą pilota radiowego albo nowoczesne sterowanie żaluzją – za pomocą aplikacji do komórki. Do zalet drewnianych żaluzji należy zaliczyć również to, że są mocne, nie łamią się, a ich powierzchnie eksponowane na słońcu nie odbarwiają się.

 

Żaluzje drewniane mają ciepłą, naturalną i elegancką kolorystykę. Odcień lameli możemy wybrać z szerokiej palety barw a także dobrać takie drewniane żaluzje do własnego wnętrza, żeby nadać mu niepowtarzalnego wyglądu. Żaluzje oprócz niepowtarzalnego wyglądu a także przyjaznej aury, umożliwiają nam dokładną regulację wpadającego światła, zatrzymują temperaturę oraz pozwolą uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Można je bez problemu zainstalować na małych, średnich oraz dodatkowo dużych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*