Markowe perfumy

Markowe perfumy

Bardzo dużo osób często zastanawia się, po co tracić dużo więcej gotówki na markowe perfumy męskie. Przecież w zasadzie, niczym nie odróżniają się od tych z niżej półki cenowej. Częstokroć posiadają bardzo podobne zapachy, inspirowane zapachami oryginalnymi.

Moim zdaniem jednakże warto zaczekać, dozbierać tą większą kwotę i nabyć zapach bardzo dobrej oraz znanej firmy.Firmowe perfumy dla kobiet, przede wszystkim mają cudowne flakoniki, czasami precyzyjnie ozdabiane, przypominać mogą malutkie dzieła sztuki. A w ich projektowaniu prześcigają się najsławniejsi kreatorzy. Co więcej potrafią być elegancką ozdobą damskiej toaletki w sypialni. Ale co najważniejsze ich zapach, przepiękny oraz niepowtarzalny. Potrafi zmieniać się w ciągu dnia oraz ewoluować. Na początek wyczuwalne są nuty głowy, to pierwsze co odczujemy po otwarciu flakoniku, na ciele utrzymuje się częstokroć paręnaście minut. Ale to dzięki niemu decydujemy czy dany zapach nam się podoba. W późniejszym czasie poczujemy nutę serca, łączącą ze sobą pozostałe dwie nuty, bardzo często są to nuty korzenne, utrzymują się na skórze do 2 godzin. W ostateczności zapach subtelnie przechodzi do bazowej nuty. Nuta bazowa posiada niezwykle subtelną oraz delikatną woń, niemniej jednak to ona decyduje o trwałości perfum.

Dzięki czemu , nie trzeba wylać na swoje ubrania pół butelki aby poczuć cokolwiek. Tak naprawdę starczy parę kropelek, by zapach był wystarczająco wyczuwalny i był z nami nawet przez kilkanaście godzin. Markowe zapachy męskie zachowują się tak samo. Bardzo często jest tak, że dany zapach, kojarzony jest przez nas z jednostką która go nosi albo określonym miejscem bądź sytuacją. Perfumy potrafią również być odzwierciedleniem naszego charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*