Kolorowe koperty

Kolorowe koperty

Śmiałe trendy zagościły w papierniczych artykułach a także w szerokim wymiarze pojętej papeterii. Białe, niczym niecharakteryzujące się koperty odeszły z mody już dawno. Nadszedł czas na kolorowe koperty! Kiedyś koperty były po prostu praktycznym opakowaniem użytkowanym głównie w korespondencyjnych celach. Chowaliśmy w nich dokumenty, listy, powiadomienia, a ich dostępność ograniczała się do poczty i stacjonarnych sklepów papierniczych. Współcześnie chowamy w nich podziękowania, karnety, vochery, zaproszenia ślubne. Koperty stały się elementem dekoracyjnym, stanowią oprawę dla zaproszeń urodzinowych oraz malutkich prezentów.

Wybór koperty znaczy niejako o moim guście a także – koperty metaliczne, kolorowe, o bogatych wzorach perfekcyjnie sprawdzą się w nieformalnychsytuacjach, do ważniejszych okazji wybierzmy te o delikatnych barwach a także gładkim papierze. Dzięki usłudze personalizacji, która w ostatnich latach stała się niezwykle powszechna, idealnie dostosujemy styl oraz rodzaj koperty do zaproszenia, a nasz obdarowany ze stuprocentową pewnością doceni ten niewielki gest.

Ta posługa ze 100% pewnością spodoba się przyszłym małżonką, dla jakich liczy się każdy element. Koperty ozdobne do kupienia są w różnych wielkościach, dzięki temu skryjemy w nich zarówno mały karnet, jak również większy list. Zwolennicy prostoty oraz postawy eko dodatkowo poszukają coś dla siebie – koperty z prążkowanego, eko papieru bez wątpliwości przypadną im do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*