Inne zapachy działają na płeć piękną a zupełnie inne na płeć męską

Inne zapachy działają na płeć piękną a zupełnie inne na płeć męską

Jednym z istotniejszych atrybutów współczesnego faceta oraz współczesnej damy jest niewątpliwie zapach. Nakładanie na siebie i swoją odzież właściwego perfumu jest już oczywistym mechanizmem właściwie od wielu lat. Jego inspiracji poszukiwać możemy oczywiście w świecie rozmaitych zwierząt w którym zapach odgrywa bardzo istotną rolę komunikacyjną.

Chcąc natomiast wywrzeć oszałamiające wrażenie na drugiej połówce trzeba wziąć pod uwagę to, iż taki spektakularny efekt pozwolą nam osiągnąć tylko markowe perfumy męskie (w przypadku panów) oraz markowe perfumy damskie (dla kobiet). Mimo tego, że oba typy posiadają do spełnienia dokładnie taką samą rolę to jednakże konstrukcja obu różni się w sposób diametralny. Wywołane jest to rzecz jasna w wielkiej mierze tym, że całkiem inne nuty zapachowe oddziałują na kobiety a zupełnie inne na płeć męską. Zatem także firmowe perfumy damskie są z reguły odrobinę bardziej delikatniejsze i powabne, aniżeli te w wydaniu dla panów. Panowie mają tu zresztą także cały asortyment od zapachów lekkich po rzeczywiście mocno samcze.

W zasadzie można tutaj rzec, iż wszystko zależne jest od swoich osobistych upodobań a także gustów. Jeśli chodzi jednak o cenę to trzeba napomknąć, że częstokroć firmowe perfumy dla mężczyzn i dla kobiet nie muszą być w ogóle bardzo drogie. Kluczowe tutaj zdaje się być to, by odszukać zaufanego dostawcę. Aktualnie w dobie tak rozwiniętej sieci powinno być to z rzeczywiście prostsze, niż kiedykolwiek przedtem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*