Firma Zagórski-terrazo oferuje płytki z szeroką paletą kolorów.

Firma Zagórski-terrazo oferuje płytki z szeroką paletą kolorów.

Firma Zagórski Terrazzo na własnej stronie internetowej oferuje lastryko Katowice. Jest to rodzaj okładziny, wykonanej z cementu a jednocześnie świetny materiał na wykończenia, m.in. dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, a także zewnętrznych elementów konstrukcji budynku. Jest on odporny na promienie UV oraz ścieranie oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Zamówione na Zagorski-terrazzo.pl lastryko jest dostępne w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne rozmiary (formaty: trzydzieści na trzydzieści i 40×40 centymetrów). Ta prosta do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się niską nasiąkliwością, antypoślizgowością i mrozoodpornością oraz antypoślizgowością. Przedsiębiorstwo proponuje płytki z szeroką paletą kolorów oraz wzorów, tworzone z zachowaniem najwyższej jakości, a więc maksymalnie trwałe pod względem mechanicznym.

Ponadto bez kłopotu transportowane w każde miejsce a także bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska zewnętrznego. Ładne, z różnie modyfikowanym przez klienta sposobem wykończenia. Służące przez bardzo długi okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*