Bramy garażowe rozwieralne są produkowane od dosyć dawna.

Bramy garażowe rozwieralne są produkowane od dosyć dawna.

Bramy do garażu są ozdobą garażu, jednakże kupienie odpowiedniej bramy do garażu może okazać się dla nas wyzwaniem. Takie bramy mogą być rolowane, uchylne, segmentowe oraz rozwieralne. Wybór uzależnione jest od nas a także od naszego budżetu. Brama do garażu produkowane od dosyć dawna a w chwili obecnej są mało popularnym towarem, bo zazwyczaj otwiera się je ręcznie.

Z kolei bramy uchylne wymagają więcej przestrzeni podczas otwierania na zewnątrz i wewnątrz garażu. To powoduje iż mamy znacznie mniej miejsca a dodatkowo, zwęzi się wjazd do naszego garażu. Brama garażowa segmentowa, mocowana jest za otworem, dlatego przy jej otwieraniu nie jest potrzebne miejsce przed naszym garażem. Jednakże tak jak brama uchylna również ona potrzebuje paru centymetrów wysokości oraz szerokości, aby przy otwieraniu zmieściła się w garażu. Najbardziej komfortowa aktualnie a zarazem kosztującą najwięcej pieniędzy jest brama rolowana. Ta brama nie potrzebuje dużo miejsca, nie trzeba montować nic pod sufitem garażu a dodatkowo nadaje się do użycia we wszystkich typach wjazdu. Producent bram garażowych posiada we własnej ofercie wiele różnorakich typów, dlatego w trakcie dokonywania zakupu z pewnością odpowie na nasze wszystkie pytania.

Powinniśmy przed zakupem rozeznać jaki typ bramy wybrać, czy posiada ona awaryjne zasilanie albo czy istnieje możliwość w przypadku awarii otworzyć ją od strony zewnętrznej. Podjęcie decyzji czy będzie to brama na jeden czy dwa pojazdy także zależy jedynie od nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*