Bardzo dobrym sposobem na poznanie własnej przyszłości jest codzienny horoskop.

Bardzo dobrym sposobem na poznanie własnej przyszłości jest codzienny horoskop.

Horoskop jest przeznaczony dla tych, którzy mocno wierzą w ukryte przesłanie pewnych znaków. Wszyscy ludzie posiadają znaki zodiaku, jakie są zależne od miesiąca , w którym przyszli na świat. Wróżbici wierzą, że zarówno znaki zodiaku jak również karty mają ukryte moce, jakie potrafią przewidywać przyszłość. Wróżba to zdarzenie bliższej lub dalszej przyszłości, jakie może się wydarzyć lub jest tobie pisane.

 

Jednak nie powinno się mylić tegoż pojęcia z przeznaczeniem, bo to zupełnie dwa odmienne hasła. Znakomitym sposobem na poznanie swojej przyszłości jest również codzienny horoskop. W globalnej sieci internet jest kilka witryn , które są poświęcone temu tematowi, oraz prowadzonych przez fachowych wróżbitów. W okresie pandemii coraz popularniejsze są streamy, na których wróżbici odsłaniają przed nami naszą przyszłość z magicznych kart lub używając naszego horoskopu. Oczywiście nie ma żadnych badań , które potwierdziłyby efektywność takich wróżb, niemniej jednak nic nie stoi na drodze, aby w nie wierzyć.

 

Zdaniem poniektórych osób wiara we wróżby nie jest zgodna z religią katolicką oraz narusza religijny obszar a ponadto wiarę w jedynego Boga. Uważam natomiast, iż powinno się odrobinę do tej sprawy podejść z pewnym dystansem, ponieważ prawdopodobnie nikt z nas nie wierzy, iż karty potrafią wywołać jakieś nieludzkie, demoniczne moce. Uważam, iż przepowiadanie przyszłych zdarzeń nie jest możliwe, ponieważ składa się na nią tyle zmiennych, iż nikt nie będzie w stanie jej odszyfrować. Do tego dochodzi czynnikświadomej i wolnej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*